9

d-9

Devintieji vartai prasiveria ir kviečia pasimėgauti pokalbiais su įvairiausių metalo stilių atstovais. Bus pamaloninti juodmetalio kulto išpažinėjai (brazilai Hereticae, venesueliečiai Veldraveth, švedai Chalice of Blood, meksikiečiai Agaroth), trašystai (danai Poisoner, venesueliečiai Lethal Destroyer, peruiečiai Witchery, turkai Thashfire, serbai Speed Merchants ir Prisoner), nuožmūs deferiai (italai Lectern, juodkalniečiai Rikavac, čiliečiai Nastik, švedai Repuked, meksikiečiai Death’s Forsaken, čekai Shampoon Killer, prancūzai Skelethal, ispanai Perpetual), tradicinio sunkiojo metalo mohikanai (italai Nitehawks, kanadiečiai Metalord, meksikiečiai Hexenbiest), dūmoriai (vokiečiai Lord Vigo, ispanai Black Smoke Dragon, anglai Dark Matter, amerikiečiai Witchdoctor, Kult of the Wizard), gotai (latviai Catalepsia, meksikiečiai Nosense). Bus ir keistų mišinių: folk/death (latviai Yomi), speed/black (peruiečiai Morbid Slaughter). Nostalgiją apmalšinti padės išsamus pokalbis apie kaimyninės Baltarusijos metalinę sceną su vietine grupe Evthanazia, bei pasakojimai apie Alcatrazz ir amerikietes Mythic.
Įrašų, zinų, filmų ir lietuviškų metalinių vaizdo klipų apžvalgos, skiltys apie ginklus, įvairenybes, baigiamoji Gintaro Vaišnoro siaubo apsakymo “Varinis lankelis” dalis ir kt.

Ciongs-virselis
Dvigalvis Janusas pavaizduotas ant 8-tojo numerio viršelio akylesniems skaitytojams turėjo tapti užuomina apie ateityje laukiančią naujieną – atgrasų “Diovim” Siamo dvynį.
“Ciongs”. Vulgarus, tiesmukas, senų pažiūrų, kandus skaitalas. Ir su kiekvienu sekančiu numeriu jis tik bjaurės. Jis liks konservatyvus iki paskutinio gargaliavimo. Grupės patenkančios į šį burbuliuojantį bitumo puodą pasižymi nekomerciniu skambesiu, jų dainų tekstai neprimena hipių pasakaičių apie rožinius vienaragius, o įvaizdis privers ašaroti net “Mados infekcijos” rengėjus.
Pirmame numeryje rasi interviu su lietuvaičiais Alcotopia, Tručas, Eliminator, latviais Dehead, estais Tankist, čekais Murder Inc., Laid to Waste, rumunais Deathrattle, vokiečiais PanzerkreuzeR, Doomentor,  švedais Urdun, Marauders, Morbid Illusion, brazilais Regurgimentação Necrovaginal Sangrenta, Thorn Storm, Road Rider, amerikiečiais Reign, Throaat, kroatais Carnate, italais Daemoniac, ekvadoriečiais Metalquil, suomiais Mask of Satan ir kt. Sinefilas Kiras pateiks minčių kratinį apie 2015 metų filmus ir ne tik, o kaip gi be juodo humoro? Viršelį prikeverzojo amerikietė Natalie Kassirer.